Hakaret

İbb Başkanı Sayın imamoğlu, Mecliste bir toplantıda ulaşım zamları ile alakalı konuşuyordu.

Sözleri tam bir itiraf
Bizden önceki yönetim ulaşıma uzun süredir zam yapmamış Biz yapmak zorunda kaldık. O ulaşıma, suya ve diğer hizmetlere zam yapmamışlar diye şikayet ettiği Ak partili İBB belediyesi idi.
Pandemi döneminde Bütçemiz ypk diyen İBB başkanı, İSTANBUL’LUYA HİZMET edecek olan, İstanbul Şehir hastanesinin açılışı vardı, bütçe yok diye, hastanenin yolunu yapmadı. SORUMLULUK İBB de olmasına rağmen. Ulaştırma bakanlığı devreye girdi ve Yolu yapıp hastane milletin hizmetine açıldı.

Su Süt ulaşım bedava dediniz

CHP li belediyeler, yönetimler, Bu ülkede hiç bir zaman hizmet amaçlı olmamıştır.

Ayda 93 Milyar gelire sahipsin, Ama millet pandemi de hastanelere ihtiyaç duyduğunda bir hastane yolu yapmayacaksan…. SAHİ bu 93 milyar nerede? Şikayetet nettiğin gibi, ak partili belediye zam yapmamıştı o açığı kapatıyorsun diyecez ama. Zamda yaptın. Hemde yapmayacağım dediğin zamların ağa babasını yaptınız.

İmamoğlu denildiğinde Ne ile hatırlarsınız?

Böyle bir soruya vereceğimiz cevap.

Deprem olmuşken deprem yerine bir uğrayıp oradan tatile gitmek ve akabinde şu kelimeler.

Hakaret
Küfür

İşte başka neler ile aklımıza geliyor İBB li İmamoğlu Çok var hizmet dışı uygulamaları.
İbb küfür
imamoğlu küfür

Peki bunlardan başka İstanbula İmamoğlu neler kazandırdı. ?

Terör destekcilerine destek
ibb den hdp ye destek

Göründüğü gibi, Sayın imamoğlunun İBB bütcesinin 93 milyar aylık gelirini nerede kullanıyor diye haktığımda. İBB ile alakalı hizmet değil. BU tür Yakışık kalmayacak şeylerle karşılaşıyoruz. Fatih İn İstanbulu’ Bu duruma düşecek mi idi? Düşürenler, düşürenlere oy verenler bunun hesabını da verecek olan kişilerdir.

Biz sayın İBB başkanından Duyduğumuz küfürleri, ome tv diye bir site var, orada duyardık ergenlerden. Şimdi birde İBB de başkandan duyar olduk

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir